Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
438 Days (2019)

438 Days (2019)

Aug. 30, 2019 124 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Gustaf Skarsgård isMartin Schibbye
Martin Schibbye
Matias Varela isJohan Persson
Johan Persson
Fredrik Evers isJens Odlander
Jens Odlander
Josefin Neldén isLinnéa Schibbye
Linnéa Schibbye
Philip Zandén isCarl Bildt
Carl Bildt
Faysal Ahmed isAbdullahi Hussein
Abdullahi Hussein
Jesper Ganslandt isFredrik Spik
Fredrik Spik
Sidow Farah Abdi isONLF representative
ONLF representative

Permbledhje

Dy gazetarë suedez shkuan në Etiopi për të kërkuar mbi disa investime të dyshimta të kompanisë së naftës Lundin, por gjatë udhëtimit ata përfunduan të akuzuar për terrorizëm dhe situata e tyre u kthye e rrezikshme…

Titulli origjinal438 dagar
Vlerësimi IMDb6.8 votes
Vlerësimi TMDb6.5 15 votes