Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
400 Bullets (2021)

400 Bullets (2021)

Vetëm një rrugëdalje.Mar. 02, 2021 90 Min.
Your rating: 0
10 1 vote

Video trailer

Foto

Drejtor

Tom Paton
Director

Aktoret

Permbledhje

Një natë e ftohtë dimri në Afganistan, Rana Rae, një ushtar Gurkha është në detyrë për të ruajtur një njësi ushtarake britanike, kur kapiteni Noah Brandt arrin duke kërkuar strehim nga një grup i armatosur Talibanësh. Të dy duhet të luftojnë për jetën e tyre kur një skuadër tradhtare, e udhëhequr nga rreshteri Bartlett, përpiqet t’i vrasë ata për të marrë çipet e udhëzimit të raketave që Noa ka. Por Bartletti dhe njerëzit e tij nënvlerësuan Ranën, stërvitja e egër e së cilit e bëri atë një forcë për t’u marrë parasysh. Rana dhe Noa, të armatosur me vetëm 400 plumba dhe armën vdekjeprurëse të Gurkhas duhet të luftojnë me armiqtë e shumtë në një përballje finale…

Titulli origjinal400 Bullets
Vlerësimi IMDb5.3 votes
Vlerësimi TMDb5.8 4 votes