Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
3 Idiots (2009) HD

3 Idiots (2009) HD

Don't BE A STUPID BE AN I.D.I.O.T.Dec. 23, 2009 (India)170 Min.PG-13
Your rating: 0
9.1 29 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Aktoret

Madhavan isFarhan
Farhan
Boman Irani isViru Sahastrabudhhe
Viru Sahastrabudhhe
Omi Vaidya isChatur Ramalingam
Chatur Ramalingam
Javed Jaffrey isRanchoddas Shamaldas Chanchad
Ranchoddas Shamaldas Chanchad
Parikshat Sahni isMr. Qureshi
Mr. Qureshi
Amardeep Jha isMrs. Rastogi
Mrs. Rastogi

Permbledhje

Dy miq të fillojnë një kërkim për një mik të humbur. Në këtë udhëtim, ata ndeshen me një bast të gjatë të harruar, një martesë që ata duhet të prishin, dhe një funeral që del jashtë kontrollit.

Titulli origjinal3 Idiots
Vlerësimi IMDb8.4 235,464 votes
Vlerësimi TMDb7.7 757 votes