Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
15 Minutes of War (2019) HD

15 Minutes of War (2019) HD

Jan. 30, 2019 98 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Drejtor

Fred Grivois
Director

Aktoret

Olga Kurylenko isJane Andersen
Jane Andersen
Alban Lenoir isAndré Gerval
André Gerval
Sébastien Lalanne isPierre Cazeneuve
Pierre Cazeneuve
Michaël Abiteboul isGeorges Campère
Georges Campère
Vincent Pérez isGénéral Favrart
Général Favrart
Josiane Balasko isMichèle Sampieri
Michèle Sampieri
Guillaume Labbé isJean-Luc Larrain
Jean-Luc Larrain
David Murgia isPatrice Lorca
Patrice Lorca
Ben Cura isPhillip Shafer
Phillip Shafer

Permbledhje

Në shkurt të vitit 1976 në Xhibuti, merret peng një autobus shkolle në kufirin somalez. Skuadra GIGN dërgohet atje dhe pas 30 orësh tensioni, organizohet një operacion shpëtimi.

Titulli origjinalL'Intervention
Vlerësimi IMDb6.2 votes
Vlerësimi TMDb6.9 80 votes