Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
122 (2019)

122 (2019)

Jan. 02, 2019 95 Min.
Your rating: 0
0 0 votes

Video trailer

Foto

Permbledhje

Në një natë të përgjakshme në një vend ku duhet të ndihen të sigurt, një i ri dhe e dashura e tij përpiqen të mos shkojnë në spital, por të largohen prej tij. Ata përpiqen ti mbijetojnë natës.

Titulli origjinal122
Vlerësimi IMDb6.8 votes
Vlerësimi TMDb5.7 15 votes