Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Vikings 5x10

Moments of Vision

Një fat i tmerrshëm bie mbi Kattegat si pasojë e gjakderdhjes, por ndërsa ushtria e mundur ikën prej fitimtarëve, një luftëtar legjendar kthehet në shtëpi.

Jan. 24, 2018

Vikings season 5