Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 6x6

Inside Man

Pas mashtrimit të Tariqut, Vincenti e mban atë peng. Ghosti dhe Tommy bëjnë një armëpushim të përkohshëm për t’u përballur me një armik të përbashkët. Tasha i kërkon ndihmë një aleati të pazakontë.

Sep. 29, 2019

Power season 6