Report bug

Please help us to describe the issue so we can fix it asap.

Captcha
Cancel
× Nese Server 1 nuk ju punon, ateher shtyp " ZGJIDH SERVERIN " dhe zgjidh server 2, 3, 4 ose opsionet poshte pershkrimit!
HD

Power 6x12

He Always Wins

Pazi kërkon ndihmë për të vendosur drejtësi për Angelan. Me mbështetjen e Warnerit krijojnë një plan për të arrestuar Ghostin për vrasjen e Angelas por gjërat nuk shkojnë sipas planit.

Jan. 12, 2020

Power season 6